Krzysztof Litwiński

Krzysztof Kris Litwiński specjalizuje się w indywidualnym mentoringu strategicznym dla przedsiębiorców i menadżerów najwyższego szczebla, którym zależy na jak najlepszym wykorzystaniu życia, jakie im pozostaje.

Jego autorski 1-1 Strategic Discovery Program™ to wyjątkowy, ustrukturyzowany proces indywidualnego odkrywania osobistych priorytetów, szans i możliwości, którego efektem jest skrojony na miarę indywidualny plan działań i zmian w kluczowych obszarach życia na kolejne 3-5 lat. Pomaga zajętym odzyskać życie dla siebie, a przy tym ogromnie poprawić codzienną efektywność, a zagubionym odnaleźć kierunek w gąszczu możliwości i wyborów.

O swojej pracy mówi krótko: "Skracam czas, potrzebny na dojście do wniosków i decyzji, które inaczej zajmują lata prób i błędów".

Jako zawodowy tłumacz pracował osobiście m.in. z Prezydentem USA G. Bushem seniorem i brytyjską Premier M. Thatcher. Wieloletni partner biznesowy Briana Tracy w Polsce. Po latach kariery menadżerskiej m.in. w GE Capital i Coldwell Banker odszedł z korporacji i stworzył ogólnopolską sieć kilkudziesięciu nowoczesnych centrów nauki języka SzybkiAngielski.pl. Wykładowca na studiach podyplomowych MBA w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Jego osobiste motto brzmi: "Jesteś, jaki postanawiasz być, a nie jaki się urodziłeś". Pierwszy w Polsce posiadacz prestiżowej amerykańskiej licencji coachingowej Certified High Performance Coach™, jednego z najlepszych programów coachingowych na świecie. 

Mając 52 lata przebiegł swój pierwszy maraton. Zakochany w żonie i dwóch córkach. Nieuleczalny psiarz. 

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu