Cele, które możesz realizować w Klubie:

• Nowoczesny prospecting: pozyskaj stałe i niewyczerpane źródło nowych relacji handlowych w oparciu o powtarzalny proces oraz skalę działania możliwą w online marketingu.
  • Marka osobista: rozwijaj i skutecznie komunikuj się ze swoim otoczeniem stając się rozpoznawalnym ekspertem w swojej branży.
  • Relacje biznesowe: poznaj naszą społeczność, podejmij nowe inicjatywy biznesowe, joint-venture czy też nawiązuj czysto towarzyskie kontakty, skorzystaj z doświadczeń zdobytych przez innych i podziel się swoimi w ramach programu "Members 4 Members".

ZOBACZ OPINIE

Wybierz interesujące Cię obszary aktywności,które chcesz poznać i wdrożyć w swojej działalności lub w których chcesz uczestniczyć.

ONLINE MARKETNING

Online Marketing w unikalnej społecznościowej formule nastawiony na Twoją promocję i efektywne pozyskiwanie nowych relacji handlowych:

• kampanie online na LinkedIn;
  • kampanie oparte na wydarzeniach online;
  • social networking (prospecting).

WAŻNE TEMATY

Ważne tematy we właściwym czasie

• panele dyskusyjne;
  • spotkania tematyczne przy winie;
  • spotkania eksperckie;
  • networking - przy okazji powyższych działań.

RELACJE HANDLOWE

Bezpośrednie budowanie relacji handlowych

• spotkania networkingowe offline/online;
  • wymiana poleceń;
  • spotkania indywidualne z wybranymi Klubowiczami.

WARSZTATY I MENTORING

Warsztaty i mentoring - know-how dotyczący:

• budowy marki osobistej;
  • online marketingu w tym wydarzeń online;
  • prospectingu online/offline;
  • procesów dostępnych w Klubie.

Społeczność Klubu kooperuje ze sobą na wielu poziomach i w wielu trybach wykorzystując dostępne możliwości.

DOŁĄCZ DO NAS

"Klub Inteligencji Biznesu wyróżnia się wśród innych organizacji biznesowych bardzo dobrą znajomością online marketingu, co sprawia że mamy tutaj do czynienia z innym rodzajem organizacji! Poziom wsparcia przy budowie swojej marki osobistej na takich portalach jak LinkedIn jest wysoki i pozwala w krótkim czasie wejść na pozycję eksperta w swojej branży. Jestem bardzo zadowolony z przejrzystych zasad a także dobrej komunikacji jaka panuje w Klubie!"

Marek Jasiński
Project Manager w Reliance

"Klub Inteligencji Biznesu to nie tylko spotkania, warsztaty czy panele, to przede wszystkim wyjątkowa społeczność ludzi biznesu. Członkowie Klubu wzajemnie się wspierają, wszyscy czujemy się jak jedna wielka rodzina, która nie tylko rekomenduje swoje usługi, ale przede wszystkim może na sobie polegać.

Taka atmosfera i wyjątkowe relacje, sprawiają że mamy jeszcze większą motywację do pracy w swoich firmach. Zarząd Klubu konsultuje z nami nowe pomysły, sprawia że wszyscy jeszcze bardziej czujemy się odpowiedzialni za jego funkcjonowanie.
Bardzo polecam Klub Inteligencji Biznesu jako wyjątkową, niepowtarzalną społeczność. Zapraszamy do dołączenia do naszego grona."

Bogumiła Truchel
Business & Private Concierge

" Moją przygodę z Klubem Inteligencji Biznesu rozpoczęłam w sierpniu 2020 - co pokryło się z datą startu prowadzonej przeze mnie firmy Legal Marketing, dedykowanej marketingowi usług prawnych. Ta zbieżność w czasie nie była przypadkowa, ale stanowiła szansę na dynamiczną rozbudowę mojej sieci kontaktów i zaczerpnięcie najlepszych praktyk z jej doświadczeń.

Idee propagowane przez Klub są mi szczególnie bliskie tak w odniesieniu do potrzeb w rozwoju mojego biznesu, jak też tworzenia oferty dla moich klientów. Rozwój relacji nigdy nie był tak prosty, dzięki dostępności do platform online, a jednocześnie trudny przez kumulujący się szum informacyjny. To w Klubie nabrałam wprawy jak efektywnie selekcjonować najbardziej użyteczną wiedzę w obszarze online marketingu na LinkedIn. Jak ją implementować w swoich działaniach.

Polecam współpracę z Klubem Inteligencji Biznesu zarówno start-up'om, jak i zaprawionym w boju organizacjom. Gwarantuję, że spojrzenie na zarządzanie, online marketing i social media przez inną optykę Was zaskoczy i przyniesie wiele inspiracji."

Ela Czaczyńska
Marketing usług prawnych

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej.

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy.

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów.

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu.