Robin Barnett

Prawnik, brytyjski dyplomata, wieloletni ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce, Irlandii i Rumunii z bogatym doświadczeniem w Europie Środkowej.

Obecnie oferuje wsparcie doradcze organizacjom i przedsiębiorstwom w zakresie opracowywania i wdrażania strategii, przywództwa, negocjacji i wywierania wpływu. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie skoncentrowane na dostarczaniu niezależnych i wyważonych porad oraz znajdowaniu rozwiązań złożonych problemów politycznych i operacyjnych.

Studiował prawo na uniwersytecie w Birmingham, a w 1980 roku został pracownikiem brytyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Wspólnoty Narodów. Na pierwszą placówkę wyjechał do Polski, gdzie w latach 1982-85 pełnił funkcję najpierw Trzeciego, a następnie Drugiego Sekretarza. Potem na pięć lat powrócił do Ministerstwa, a w latach 1990-95 był Pierwszym Sekretarzem w brytyjskich przedstawicielstwach dyplomatycznych w Wiedniu i Nowym Jorku.

Następnie pełnił funkcję Wicedyrektora Departamentu ds. Wschodniego Adriatyku, by w 1998 roku powrócić do Polski, tym razem jako Zastępca Szefa Misji. Po powrocie do Londynu zajmował się Afganistanem, a potem został Dyrektorem ds. Wiz. W latach 2006-2010 pełnił funkcję ambasadora w Rumunii, gdzie był świadkiem wejścia tego kraju do Unii Europejskiej. Bezpośrednio przed przyjazdem do Polski był Dyrektorem Zarządzającym Zespołu ds. Biznesu w Departamencie ds. Handlu i Inwestycji. Zajmował się tam inwestycjami zagranicznymi w Wielkiej Brytanii, rozwojem brytyjskich sieci handlowych oraz sprawami korporacyjnymi.

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu