Spotkanie Społeczności Klubu - 05.03 Warszawa

 

Spotkanie Społeczności Klubu Inteligencji Biznesu! 

🆕 Nawiąż nowe RELACJE BIZNESOWE! 

 

Weź udział w niecodziennym Spotkaniu Społeczności Klubu, w którym udział wezmą nie tylko Klubowicze oraz przyjaciele Klubu, lecz także Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW "Nowy Świat" Uniwersytetu Warszawskiego oraz przedstawiciele firmy Samsung.

 

Kto z nas nie słyszał o czarnych łabędziach, czyli sytuacjach, zdarzeniach lub okolicznościach, które pojawiają się nagle, wszystko zmieniają; i których najzupełniej i w żaden sposób nie dało się przewidzieć? 
Żyjemy w kruchym świecie zarzucani skrótami VUCA czy BANI, które mają nazwać naszą rzeczywistość, ale niekoniecznie przynoszą odpowiedzi jak się w tym wszystkim odnaleźć. Wszystko jawi się zmienne, niepewne, złożone i niejednoznaczne. Technologia z jednej strony ma nam pomóc nadążyć za nieprzewidywalnością otaczającego nas świata, z drugiej - bywa tych komplikacji akceleratorem. Ryzyko wszystkiego, co robimy rośnie w sposób wykładniczy. Jak zatem działać w tych okolicznościach skutecznie? Jak być w takich okolicznościach dobrym przywódcą?

 

Prelekcję merytoryczną pod tytułem: "VUCA TANGO. Zmienność, niepewność, złożoność i niejednoznaczność świata, w którym przychodzi nam robić biznes." poprowadzi dr Łukasz Tync  

 

Informacja o prelegencie:

dr Łukasz Tync

Doktor nauk o zarządzaniu i jakości, ale przede wszystkim biznesowy pragmatyk. Łączy najwyższe standardy korporacyjne z przedsiębiorczością, refleksją naukową i ciągłym rozwojem. Od 20 lat buduje mosty pomiędzy działami biznesowymi, a firmową informatyką. Bywa lokomotywą popychającą do nowatorskich rozwiązań, niejednokrotnie sam je projektując i wdrażając do stosowania w praktyce. Ale bywa też kotwicą, która przypomina, że cyfryzacja winna oparta być na silnych fundamentach procesów i relacji doprawionych szczyptą zdrowego rozsądku i biznesowego realizmu.


Twórca firm Sinapi oraz Flask One. Pierwsza z nich wspiera swoich klientów na drodze do sprawnego działania, zastępując "gaszenie pożarów" powtarzalnym i przewidywalnym, a jednocześnie elastycznym i proaktywnym systemem wsparcia. Druga to start-up pracujący nad innowacyjnym narzędziem do zarządzania przepływem pracy ludzkiej i wąskimi gardłami wynikającymi z unikalnych kompetencji poszczególnych członków zespołów. 

 

05 marca 2024, 18:00
Warszawa, Showroom SAMSUNG (Postępu 14).

 

 

Dlaczego warto dołączyć?

 

Żyjemy w świecie głębokich oraz dynamicznych przemian społecznych i gospodarczych, w którym biznes doświadcza nowych szans i poważnych zagrożeń. Wiedza oraz intelektualna zdolność do rozumienia rzeczywistości, stają się bardziej istotne niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe czasy wymagają ponadto szerszej formuły partnerstwa, którego celem jest ZYSK oraz wzmocnienie wizerunku i naszej pozycji biznesowej.

 

📌 KLUB TO (OSTATECZNY) KATALIZATOR

▶ KAŻDA relacja biznesowa
▶ KAŻDY pomysł biznesowy
▶ KAŻDE wyzwanie biznesowe

✅ DZIĘKI KLUBOWI STAJE SIĘ SZYBCIEJ, BARDZIEJ, ŁATWIEJ

 

 

Klub działa w unikalnej formule łączącej świat networkingu z social media.

🚀 Od networkingu do social media networkingu!

  • Dotrzyj do szerokiego grona kontrahentów, klientów, współpracowników i partnerów.
  • Buduj swoją pozycję na rynku i w social media!
  • Rozwijaj markę osobistą i zostań influencerem w swojej branży!
  • Zacznij skutecznie sprzedawać i zwiększ obroty w swojej firmie.

 

Organizacja Klubu jest przemyślana w taki sposób, aby wykorzystać możliwości, jakie dają social media w kreowaniu wizerunku i sprzedaży. Na nowo definiujemy pojęcie networkingu uwzględniając kluczowe zmiany w sposobie komunikacji XXI wieku.

Przenosimy wymianę rekomendacji i wzajemną współpracę na nowy poziom!

 

 

Zapraszamy Was serdecznie na Nasze spotkanie "na żywo" w Warszawie!

✅ Startujemy już 05 marca o godz. 18:00 w Samsungu!

 

AGENDA SPOTKANIA

18.00 Startujemy (networking w kuluarach)
18.20 Agenda i przywitanie
18:25 Prezentacje Klubowiczów oraz Gości
18:45 Prelekcja Merytoryczna: "VUCA TANGO" - dr Łukasz Tync
19:20 Networking w kuluarach
21:00 Zamknięcie spotkania

 


Do zobaczenia!

 

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu