Innowacje: przewaga strategiczna, finansowanie projektów i patentów, ulgi podatkowe

Pracujesz nad nowymi rozwiązaniami? Produktami? Usługami? Aplikacjami? Oprogramowaniem?

Jeśli chociaż na jedno z ww. pytań odpowiedź jest twierdząca, oznacza to że ten panel jest właśnie dla Ciebie.

- Prace Badawczo rozwojowe

- Patenty

- Finansowanie projektów B+R

- Ulga B+R

- Ulga IP Box.

 

Piotr Frydrych (Katalizator Technologii) oraz Maciej Dudziński (Kancelaria Taks) zapraszają na panel dedykowany każdemu, kto realizuje lub też rozważa rozpoczęcie prac nad nowymi produktami lub usługami.

Podczas panelu przeprowadzimy Państwa przez modelowy projekt badawczo rozwojowy, omawiając wszelkie istotne punkty, których w praktyce lepiej nie pomijać.

 

dr inż. Piotr Frydrych - naukowiec i przedsiębiorca. W ciągu ponad 10 lat pracy naukowej uczestniczył w wielu projektach badawczo-rozwojowych. Autor licznych publikacji naukowych. Pracował na Politechnice Warszawskiej. Był współwłaścicielem agencji marketingowej. Założył i prowadził 3 startupy. Prezes i fundator Fundacji Katalizator Technologii. Wprowadza naukę w praktykę biznesu.

Adwokat Maciej Dudziński - jest wspólnikiem kancelarii Taks, której wiodącą specjalizacją są zagadnienia prawa podatkowego. Szczególną uwagę w swojej pracy poświęca twórcom w szerokim rozumieniu tego pojęcia, wychodząc z założenia że problemy twórców dotyczą zarówno artystów, jak też programistów, inżynierów i firmy produkcyjne. Na co dzień wdraża w przedsiębiorstwach Ulgę B + R i ulgę IP Box. Przekonaj się, że Ty też masz prawo skorzystać z tego rozwiązania

 

Potwierdzenie zapisu oraz link do wejścia na panel zostaną automatycznie wysłane na adres mailowy wskazany przy rejestracji. 
Link będzie ponownie przesłany mailowo na 20 minut przed wydarzeniem.

 

 

 

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu