Wellbeing dla firm! - efektywność ekonomiczna zaczyna się od świadomości lidera

Wellbeing dla firm! - efektywność ekonomiczna zaczyna się od świadomości lidera…

 

Korzyści:

Czym jest wellbeing ? a czym wellness ?

WELLBEING wg Instytutu GALLUPA ?

Jakie rodzaje wellbeingu pomagają ?

Punkty action point dla Managerów i HR ?

Punkt psyche i soma integracja - o co chodzi ?

Mikrokrążenie i ergonomia a fotel - o co chodzi ?

 

DOBROSTAN czyli wellbeing to inwestycja!

1. Zrealizowany budżet

2. Zdrowi ludzie w organizacji

3. Motywacja wewnętrzna i rozwój

4. Absencja out i replacement out

-zdrowa przestrzeń w środowisku pracy, 

-warsztaty z dietetyką, 

-warsztaty z psychologią - stres-less, 

-ergonomia w biznesie i środowisku pracy

 

Weronika Ławniczak - Terapeuta medycyny zintegrowanej, promotorka zdrowego stylu życia, life-couch, właściciel i pomysłodawca holistycznej kliniki w Warszawie - Instytutu Zdrowia i Urody Holispace Od ponad 25 lat rozwija pasję jaką jest człowiek i jego funkcjonowanie w dobrym samopoczuciu, niezależnie od miejsca w którym funkcjonuje. Jest dietetykiem, fitoterapią, dyplomowaną terapeutą SPA&WELLNESS, absolwentką certyfikowanego kursu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR). Terapeutą Access Bars Consciousness. Jako partner Bemer Group z Lichtenstein, rozwija w Polsce edukację o roli właściwego mikrokrążenia w organizmie. Poprzez webinary, warsztaty wspiera zdrowie przedsiębiorców i ich firmy w biznesie, promując wellbeing i świadomy styl życia.

Miłośniczka sztuki piękna, pieszych wędrówek, medycyny holistycznej. Z wykształcenia mgr inż. budownictwa. Absolwentka SGH na kierunku Project Management

Przez 20 lat zarządzała budżetem, kontrolingiem, planowaniem i realizacją projektów o wysokim stopniu skomplikowania w kraju i za granicą w zakresie mostów, tuneli, wiaduktów, stacji metra, dróg i lotnisk.

Urszula Graczyk - LiderSHE zarządzającą finansami lokalnie i międzynarodowo w Keylite RW Polska: UoR, US GAAP, UK GAAP, stale rozwijająca nie tylko siebie, swoich ludzi w zespole i wznosząca standardy sprawozdawczości finansowej, nadając im właściwy kierunek działań, by biznes, a w nim ludzie i wyniki rosły jak "grzyby po deszczu" Wspierająca biznesy i ludzi #wellbeing #mindfulness #zdrowie poprzez marketing online. Skutecznie prowadząca w procesach coachingowo-mentoringowo Liderów z "czytania sprawozdań finansowych". Uświadamiająca nieuświadomionych jeszcze NIE-finansistów, że warto poznawać innych, być w Klubie Inteligencji Biznesu i trenować #networking. Pomysłodawczyni miejsca i przestrzeni warsztatowej i co-workingowej Ula's Home.

Uświadmiająca EEE ( Ebit - Ekonomia -Ergonomia) i #zdrowie w biznesie.

Pasjonatka i kreatorka własnego stylu życia.

 

Mirosław Bzura - Przedstawiciel niemieckich producentów foteli do biura i domu, od 30 lat zajmujący się fotelami obrotowymi - wspierający klientów w dziedzinie ergonomii foteli. Jako doradca w zakresie serwisu sprzedaży i nie tylko, pomaga klientom we wszelkich kwestiach związanych z eksploatacją foteli biurowych z zachowaniem zasad ergonomii zapobiegając w miarę możliwości ewentualnym problemom zdrowotnym wynikającym z niewłaściwego użytkowania foteli, promuje rozwiązania prozdrowotne w zakresie mebli biurowych, również rozwiązania nietypowe, odbiegające od standardowych foteli biurowych.

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu