"Logika cyfr czy zręczność dyplomacji. Co zapewnia przewagę we współczesnym biznesie?"

 

Tym razem będziemy mogli zastanowić się jakie czynniki zapewniają przewagę we współczesnym biznesie - logika cyfr czy zręczność dyplomacji.

 

Dyskusję poprowadzi Prezes Klubu Inteligencji Biznesu: Marcin Roczniak

W panelu wezmą udział:

Piotr Alchimowicz

Od ponad 25 lat zamieszany w polską reklamę. Wciąż z dziecinną radością szukający nowych dróg pomimo dyrektorowania w McCann-Erickson, OgilvyOne Worldwide Poland, Gruppa66 Ogilvy, Ogilvy Interactive, TIPPINGPOINT. Jest doświadczonym jurorem festiwalowym z Cannes, Złotych Orłów, KTRów. Współtworzył wizerunki, działania i strategie wielu największych i najbardziej interesujących marek, zapisując na swoim koncie prawie cały alfabet reklamy od ABSOLUT do ZDROVIT.

Robin Barnett
Ex ambasador Wielkiej Brytanii z bogatym doświadczeniem w Europie Środkowej, obecnie oferujący wsparcie doradcze organizacjom i przedsiębiorstwom w zakresie opracowywania i wdrażania strategii, przywództwa, negocjacji i wywierania wpływu. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie skoncentrowane na dostarczaniu niezależnych i wyważonych porad oraz znajdowaniu rozwiązań złożonych problemów politycznych i operacyjnych.

Marcin Rutecki

Posiada kompetencje z trzech obszarów: marketingu i sprzedaży (z naciskiem na online), finansów oraz zarządzania strategicznego i operacyjnego. Koncentruje się na twardych wynikach, ryzyku (identyfikacji, ocenie, zarządzaniu) oraz zysku. Jest założycielem: Klubu Inteligencji Biznesu, Foreign Trade e-Agency, Brainfore oraz twórcą marki Top Influencer. Jest również związany z Infron - organizacją zajmującą się inżynierią sprzedaży w Internecie, będącą partnerem dla ekspansji biznesu online.

 

 

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu