La Dolce Vita w iMOTORS.  Luksusowe samochody, sztuka i włoska moda mają ze sobą więcej wspólnego, niż może się nam wydawać.

"La Dolce Vita w iMOTORS"

Luksusowe samochody, sztuka i włoska moda mają ze sobą więcej wspólnego, niż może się nam wydawać.

Podczas spotkania poznamy historię firmy iMOTORS i ekscytujące fakty oraz ciekawostki ze świata motoryzacji. Odkryjemy tajemnice włoskiej sztuki, która była i jest inspiracją dla wielu branż na świecie. Moda włoska i aspekty profesjonalnego wizerunku dopełnią wieczoru pod hasłem: "La Dolce Vita w iMOTORS"

 

O stronę biznesowa zadba Klub Inteligencji Biznesu, Brainforei Foreign Trade Agency, które umożliwią nawiązanie relacji biznesowych na skalę międzynarodową wykorzystując zdobyte doświadczenie w świecie online marketingu oraz dzieląc się swoim know-how rynkowym.

 

Goście Specjalnym będzie Piotr Alchimowicz - wykładowca akademicki, dyrektor kreatywny, doradca strategiczno-komunikacyjny.
Od ponad 25 lat zamieszany w polską reklamę. Wciąż z dziecinną radością szukający nowych dróg pomimo dyrektorowania w McCann-Erickson, OgilvyOne Worldwide Poland, Gruppa66 Ogilvy, Ogilvy Interactive, TIPPINGPOINT.
Może właśnie dlatego zebrał pokaźną liczbę nagród w tym pierwszego polskiego Lwa z Cannes za DM.

Jest doświadczonym jurorem festiwalowym z Cannes, Złotych Orłów, KTRów.

Współtworzył wizerunki, działania i strategie wielu największych i najbardziej interesujących marek, zapisując na swoim koncie prawie cały alfabet reklamy od ABSOLUT do ZDROVIT.

 

 

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu