Czy pandemia COVID-19 zmienia naszą osobowość?

Tematyka wydarzenia:

Na całym świecie ludzie odczuli skutki Covid-19. W towarzystwie wirusa żyjemy już ponad rok. W tym przypadku wirus, zmienił nasze środowisko pracy i relacje społeczne, zdeterminował nasz tryb życia.

Pojawiło się wiele pytań:

  • Czy sytuacja spowodowana przez wirusa zmieni osobę (osobowość, którą jesteśmy)?
  • Czy poradzimy sobie ze stresem?
  • Czy wpłynie to na niektórych ludzi bardziej niż na innych? Od czego to zależy

Naszą pasją są ludzie, a dokładniej osobowość. Dlatego naturalnie chcieliśmy dowiedzieć się więcej o tym, jaki wpływ na te obawy może mieć Covid-19.

To nawiązuje do szerszego i regularnie zadawanego pytania o stabilność osobowości. Jesteśmy pytani o to na każdym warsztacie osobowości. A nasza odpowiedź jest zawsze; osobowość jest ogólnie stabilna - jednak zastrzegamy to, mówiąc "z wyjątkiem poważnych urazów". Cóż, oto jesteśmy, otoczeni przez cały czas poważnymi urazami. Więc czy się zmienimy?

Pojawiają się bardzo różne i sprzeczne opinie na ten temat (przytoczyć opinie). My odpowiemy Państwu na te pytania posługując się realnymy danymi Facet5. Próbka danych 6.000 profili porównanych w okresie styczeń - październik 2019 rok i styczeń październik 2020 (profile zbadane w języku angielskim, znormalizowane w skali globalnej). Z przeprowadzonych badań narzędziem Facet5 (5 aspektów, 13 pod aspektów osobowości) nie wynikły znaczące zmiany profili osobowości z powodu COVID-19. To co jednak odróżnia ludzi to sposób radzenia sobie ze stresem.

 

Termin: 12 kwietnia (poniedziałek) 19.30-21.00

  • Prowadzący: Agnieszka Ert-Eberdt, HR Konsultant, Mentor&Coach, Trener, Ceryfikowany Konsultant Facet5, Firma: Agnieszka Ert-Eberdt - ALL ABOUT PEOPLE
  • Gość specjalny: Nina Sosińska  Nauczyciel, Trener, Coach, Facilitator i Konsultant, Wyłączny Dystrybutor Facet5 w Polsce, Firma: HR High Touch

 

Agnieszka Ert-Eberdt - jest doświadczonym liderem obszaru HR w sektorze b2b, posiada background konsultingowy (konsulting strategiczny oraz HR). Agnieszka jest certyfikowanym konsultantem narzędzi psychometrycznych Facet5 oraz DISC D3. Posiada Business Coaching Diploma w PWC Academy. Od 2019 roku Agnieszka pełni rolę mentorki w Fundacji Liderek Biznesu, gdzie wpiera młodych liderów w rozwoju zawodowym. Obecnie działa jako Interim Manager, doradza organizacjom w obszarze Talent Acquisition, rozwój & szkolenia, przywództwo i kultura organizacyjna. Agnieszka prowadzi praktykę mentoringową i coachingową dla liderów, jest trenerem, prowadzi warsztaty. Od 20201 roku Agnieszka prowadzi swoją firmę ALL ABOUT PEOPLE.

Nina Sosińska - rzez 16 lat zajmowała się rozwojem pracowników w dużych międzynarodowych organizacjach z branży FMCG, b22. Nina budowała dla tych firm różnego typu programy szkoleniowe, podręczniki, procedury i strategie HR. Uczestniczyła też we wprowadzaniu wielu zmian struktury oraz kultury tych organizacji.

Rok 2004 przyniósł Ninie zaszczytny tytuł laureatki konkursu "Dyrektor Personalny Roku 2004". Od 2006 roku Nina prowadzi firmę HR High Touch, propagując narzędzie Facet5 w organizacjach,

 

 

 

 

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu