Sylwia Ciszewska

Łączę rzemiosło i technologię | Od 35 lat produkuję prawdziwe drzwi | CAL | personalizowane drzwi drewniane i hybrydowe | Spytaj mnie o drzwi dla Ciebie | Drzwi na zamówienie

Producentka drzwi marki CAL. Prowadzi działającą 35 lat firmę rodzinną, która pomaga ludziom spełniać marzenia o wyjątkowym domu, projektując i produkując drzwi pasujące do ich stylu życia, nieważne czy mieszkają w Dublinie, Warszawie czy Suwałkach. Zorientowana na rozwiązywanie problemów, dobra facylitatorka. 
Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, studiów podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie oraz studiów MBA w Donau-Universitat Krems. 

W 2017 roku otrzymała tytuł Kobiety Branży Stolarki. Od 2018 roku Członkini Rady Eksperckiej Instytutu Promocji Trzeciego Sektora. Członkini Lady Business Club i Klubu Inteligencji Biznesu. W latach 2018-19 prezeska-wolontariuszka fundacji Daj Mi Skrzydła. Menedżerka z ponad piętnastoletnim stażem. Szczęśliwa żona i mama dwóch córek. Edukatorka domowa.  

Sylwia Ciszewska o Klubie Inteligencji Biznesu

Jak wyjść z kręgu własnej bańki informacyjnej? Patrzeć szerzej. Ja robię to m.in. w społeczności wyjątkowych ludzi jaką jest Klub Inteligencji Biznesu. W okresie wymuszonych dystansów społecznych znajduję tam synergię, nowe pomysły i rozwiązania, nowe inspiracje. To pozwala mi funkcjonować w grupie podobnych mi menedżerów, ale też znaleźć się w innych niż własne czy też branżowe otoczenie. Jest to dla mnie wyjście poza schematy, utarte ścieżki, algorytmy rzeczywistości Google’a. Przecież im więcej oglądamy stron branżowych, tym więcej dostajemy informacji o branży, a im więcej czytamy o niej, tym więcej kolejnych takich treści i kontaktów do takich samych ludzi podsyła nam algorytm. Aktywność wśród życzliwych liderów innych branż pozwala mi poszerzać horyzonty.

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu