Justyna Kieza

Adwokat. Doradza w zatrudnianiu cudzoziemców i kwestiach imigracyjnych. Doradztwo prawne w projektach inwestycyjnych i M&A o wartości powyżej 2 mld USD
 

Adwokat. Doradza w zatrudnianiu cudzoziemców i kwestiach imigracyjnych. Doradztwo prawne w projektach inwestycyjnych i M&A o wartości powyżej 2 mld USD

Adwokat od 2005 r. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy prawnika, w jednej z największych międzynarodowych kancelarii prawnych oraz jako in-house w jednej z największych firm prywatnych. 

Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, w szczególności w prawie korporacyjnym, handlowym, cywilnym, rzeczowym. Głównym obszarem działalności jest obsługa korporacyjna przedsiębiorstw, z uwzględnieniem spółek publicznych oraz obsługa procesów inwestycyjnych i transakcji nabycia aktywów, nieruchomości i spółek w Polsce i za granicą.

Doradza przedsiębiorcom w sprawach prawnych związanych z bieżącą działalnością przedsiębiorstw. Pomaga przedsiębiorcom w legalnym zatrudnianiu pracowników z zagranicy, w tym reprezentuje pracodawców w procedurze uzyskania zezwoleń na pracę. Dodatkowo pomaga cudzoziemcom w legalizacji ich pobytu na terytorium Polski, reprezentując cudzoziemców w postępowaniach przed właściwymi organami.

Justyna Kieza o Klubie Inteligencji Biznesu

Klub Inteligencji Biznesu jest miejscem, gdzie osoba chcąca nawiązać kontakty biznesowe i poznać innych przedsiębiorców ma szansę spotkać ciekawe osoby. Jest to przestrzeń, w której nie istnieją ograniczenia spowodowane miejscem. Formuła online spotkań, warsztatów i szkoleń doskonale sprawdza się w świecie pełnym ograniczeń w prowadzeniu biznesu. 

Wielką wartością jest to, że w Klubie spotykają się osoby z różnych branż, z różnych miejsc, z różnym doświadczeniem. Pozwala to na wymianę poglądów i czerpanie z doświadczenia innych osób. Tym bardziej, że specjaliści i eksperci chętnie dzielą się swoją wiedzą z członkami Klubu.

Ale najważniejsze co umożliwia Klub Inteligencji Biznesu to zaistnienie w świecie mediów społecznościowych w sposób, który przekłada się na biznes. Korzystanie z narzędzi oferowanych przez Klub i ze wsparcia członków Klubu pomaga w wykreowaniu marki osobistej i pozyskaniu klientów z przestrzeni on-line.

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu