Izabela Kielczyk

Psychoterapeuta ludzi biznesu | 17 lat doświadczenia w pracy z ponad 250 liderami z różnych branż | Właściciel firmy produkcyjno-spożywczej BELLAKO

„Akceptując swoje ograniczenia, wychodzisz poza nie”

Jestem terapeutą ludzi biznesu. Psychologiem z zamiłowania i z wykształcenia. W pracy łączę wiedzę z doświadczeniem w pracy w biznesie.

Jako współwłaściciel pełnię funkcję dyrektora generalnego w Bellako Sp. z o.o. od 30 lat produkującej oryginalne mieszanki przypraw. Jestem także współtwórcą powstałej 10 lat temu placówki Pracownia Psychorozwoju Kielczyk.

Mam za sobą kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu, a na koncie i sukcesy, i porażki, dlatego też doskonale znam wyzwania biznesowe stojące przed osobami prowadzącymi przedsiębiorstwa.
Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzyłam autorską terapię dla ludzi biznesu. Prowadzę mentoring oraz sesje dla wyższej kadry menedżerskiej. Opracowuję wykłady i webinaria z psychologii biznesu dla instytucji i organizacji biznesowych. Występuję jako ekspert w mediach branżowych i opiniotwóczych oraz podczas konferencji biznesowych.

Izabela Kielczyk o Klubie Inteligencji Biznesu

W życiu zawodowym muszę godzić kilka ról. Zarządzam przedsiębiorstwem produkcyjnym oraz placówką usługową a jednocześnie prowadzę terapie z zakresu psychologii biznesu. Cieszę się, że mogę pogodzić pracę z zainteresowaniami i pasją. Jestem pewna, że zasób doświadczenia w połączeniu z wiedzą to sedno sukcesu i powodzenia mojej autorskiej terapii ludzi biznesu. 

Po dłuższej nieobecności na rynku swoje kroki skierowałam do społeczności LinkedIn. Wspaniałą inicjatywą, która pomogła mi w odświeżeniu wizerunku biznesowego i nawiązaniu nowych kontaktów okazał się być Klub Inteligencji Biznesu. Dzięki wspólnemu działaniu oraz możliwościom, jakie otworzył przede mną Klub, moje nazwisko znów pojawiło się na rynku, stało się rozpoznawalne i znane a mój kalendarz terminów zapełnił się po brzegi. 

Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła, gorąco polecam i zachęcam do przyłączenia się do społeczności KIB!

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu