Adam Dębowski

Od 14 lat - Strategy&Leadership Consultant. Pomagamy liderom i firmom rosnąć. Instytut Liderów Zmian.

Od 2006 roku pracuje doradczo i szkoleniowo dla małych i największych firm takich jak Śnieżka, Orange, Metlife, Samsung, BNP Paribas, EY.

Przedsiębiorca, doradca biznesu, psycholog i terapeuta strategiczny i integralny.

Współzałożyciel Instytutu Liderów Zmian, który pomaga firmom i liderom rosnąć, poprzez pracę z zarządami, właścicielami firm, wyższą i średnią kadrą menadżerską, Pomaga budować przewagę konkurencyjną, operacyjną i silną markę, która uwielbiają klienci i dla której ludzie chcą pracować. Koncentruje się na zwiększaniu zysków, innowacji, wartości, balansu.

Poprzez autorską metodę Change Value Process pracuje na 3 obszarach: mentalność, komunikacja, strategia. Korzysta z ponad 100 różnych metod, które pomagają uwalniać się od ograniczeń, budować rozwojową mentalność, świetną komunikację i zwinną strategie.

www.adamdebowski.pl, www.60sekundmanagera.pl

 

Adam Dębowski o Klubie Inteligencji BIznesu

Klub to ewenement na polskim rynku. Połączenie networkingu online, offline, edukacji, inspiracji, wdrażania działań marketingowych. Klub wdraża najnowsze rozwiązania, pokazuje jak współpraca może przynosić wymierne wyniki. Jest systematycznym bodźcem dla klubowiczów, aby rozwijać swoją sprzedaż, wizerunek i marketing.

To nie jest zwykły klub networkingowy, gdzie miziamy się wizytówkami. Tutaj faktycznie rozwijamy tydzień w tydzień swoją Inteligencję Biznesową!

 

Nasze wartości

WOLNOŚĆ

wspieramy biznes nie próbując formatować członków Klubu do struktury korporacyjnej

ZAUFANIE

budujemy wzajemne relacje z pełną świadomością, że jest to proces, który ma swoją dynamikę i etapy

SKUTECZNOŚĆ

korzystamy z nowoczesnych narzędzi dotarcia do szerokiej bazy potencjalnych klientów

SERDECZNOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

zależy nam na dobrej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu